Паріматч як досвідчений букмекер з двадцятирічною історією безсумнівно приваблює бетторів. Онлайн майданчик Паріматч пропонує тисячі подій для ставок у різних видах спорту – індивідуальних і командних. Особливе місце у портфоліо подій БК займає волейбол. Міжнародні та національні волейбольні турніри легко знайти у попередніх ставках Parimatch і в Live меню. Гідні коефіцієнти у розписі надихають клієнтів ставити на цю гру.

Більше 50 років волейбол входить у програму Олімпійських ігор. Командний, проте який виділяє роль кожного гравця, динамічний волейбол сьогодні об’єднує 221 держав, які входять у Міжнародну Федерацію волейболу. Для порівняння у Олімпійському комітеті – 207 країн, а в ФІФА – 209.

Топові місця у рейтингах займають команди з Бразилії, Китаю, РФ, Італії, США, Японії, Польщі та Сербії. Таким чином, весь світ включений у волейбольні змагання і кількість його шанувальників уже досягла мільярда.

Фанати стежать за іграми, відвідують матчі, підключаються до онлайн трансляцій і роблять ставки на волейбол в обраних букмекерських конторах. Коефіцієнти і різноманітність результатів в БК Parimatch роблять ставки вигідними, а велика кількість чемпіонатів і матчів дозволяє складати точні прогнози для гарантованого виграшу.

Типи волейбольних чемпіонатів

Міжнародна Федерація волейболу (FIVB) проводить світові чемпіонати. Раз на чотири роки проходять:

Щорічно відбувається Волейбольна Ліга Націй. У змаганні беруть участь збірні з Європи, Азії та Америки. Чемпіонат 2019 року вивів на перше місце чоловічу збірну РФ і жіночу збірну США.

Чемпіонами світу на даний момент є жіноча збірна Сербії і чоловіча збірна Польщі.

Європейська конфедерація волейболу (CEV) раз на два роки проводить чемпіонат Європи, щорічно – Євролігу.

Національні чемпіонати проводяться державами раз на рік і визначають найсильніші команди і спортсменів, які суттєво впливають на результати гри.

У БК Парі Матч відкриті ставки на національні чемпіонати, які проходять прямо зараз – в РФ Ural League, Ліга Про, сербська Суперліга, французька Ліга А, жіночі турніри – в Італії, Польщі, Туреччини і Франції.

Не забувайте регулярно оновлювати новинну лінію Паріматч і розділ прогнозів, щоб не пропустити майбутній матч і дізнатися його потенційні результати.

Варто відзначити, що FIVB все ще коригує правила гри. Нововведення проявляють себе не тільки позитивно, часом знижуючи інтерес до волейболу з боку уболівальників, внаслідок чого скасовуються.

Перед ставкою необхідно уважно прочитати правила гри, встановлені у тому чи іншому турнірі. Вони безпосередньо впливають на коефіцієнти і запропоновані букмекерами результати, визначають особливості ставок.

Особливості ставок на волейбол

Волейбольні ставки мають ряд специфічних рис:

Пам’ятайте, найчастіше фори і тотали букмекер вказує в очках. Конкретизувати інформацію можна у лінії ставок.

Беттори ставлять не тільки у лайві, а й в прематчі, однак тут необхідно довго чекати результатів гри і «ловити» високі коефіцієнти, поки вони не будуть знижені букмекером в силу різних причин.

Види ставок на волейбол

У БК Паріматч шанувальники волейболу можуть скористатися популярними в цьому виді спорту live ставками і попередніми поодинокими і комбінованими ставками.

Варто пам’ятати, «живі» ставки на волейбол вимагають детального знання правил гри і швидкої реакції. Для новачків вони можуть виявитися складними, навіть якщо супроводжуються онлайн трансляцією гри.

Поставити на результат матчу або всього чемпіонату заздалегідь можна через ординар або об’єднання одиночних ставок в експрес, а експресів – в систему.

У Parimatch ставте на один з основних результатів або додаткові, якщо вони передбачені:

Розпис ліній може здатися мізерним, проте завдяки малій кількості можливих результатів беттору простіше складати прогноз і проводити аналітику перед ставкою.

Передматчева аналітика у волейболі

Ставка на будь-який вид спорту вимагає не тільки інтуїтивного підходу, а й суворої аналітики. Вона допоможе спрогнозувати результат, вибрати найкращу стратегію, суму і вид ставки.

Аналітика волейбольних матчів включає в себе:

Виходячи з аналітичних зведень експертів можна виділити декілька порад:

Беттор при складанні ставки може керуватися математичними стратегіями або популярним «Наздоганянням», однак він не повинен забувати про важливість попередніх прогнозів і поточної гри команди.

Формуйте ставки на волейбол в букмекерській конторі Parimatch. Сайт БК запропонує міжнародні та національні турніри, розпис ліній в прематче і live, найпоширеніші випадки і гідні коефіцієнти.