За 20 років активної роботи і вдосконалення на ринку беттінгу компанія Паріматч завоювала репутацію відповідального букмекера і надійного партнера для ставок. БК однією з перших відреагувала на розширення попиту серед бетторів на ставки в силових видах спорту, у тому числі і UFC – Ultimate Fighting Championship.

З 2006 року чемпіонат виступає як основний конкурент боксу і продовжує завойовувати нових прихильників. Бої UFC дивляться в 130 країнах світу. Вони транслюються на 20 мовах і збирають у платних трансляціях мільйони глядачів.

За межами рингу спортсмени UFC активно підтримують військовослужбовців і благодійні фонди, а на рингу ведуть безкомпромісну боротьбу за звання чемпіона і увагу глядачів.

Змішані єдиноборства об’єднують сотні спортсменів – чоловіків і жінок – і будуть цікаві аудиторії, яка цінує напругу до останнього раунду.

Букмекер Parimatch запрошує поєднати азарт вболівальника з можливістю заробити. Прогнозуйте результат бою і робіть ставку на UFC. Паріматч забезпечить вибір подій, високі коефіцієнти і своєчасні виплати.

Типи боїв UFC

Перед ставкою на UFC необхідно розібратися в класифікації боїв. Класичною турнірної сітки в змаганнях ЮФС не існує. Її замінили івенти з індивідуальними боями. У ході бою спортсмени борються за титул у п’яти раундах по п’ять хвилин. Для нетитульних боїв передбачено три раунди. Суддівство здійснюють троє експертів, які оцінюють майстерність в захисті і домінуванні.

У UFC виділяють кілька типів боїв:

Карта боїв – fight card – складається з найвідоміших спортсменів, а в головному бою вечора сходяться найкращі представники певної вагової категорії. Перемога в такому матчі може вивести бійця в титульний поєдинок або дати звання чемпіона.

Букмекери піднімають коефіцієнти і ліміти ставок на турніри з номером через підвищену увагу вболівальників і значення битви вечора.

Зустрічі таких бійців як Конора Макгрегора (вперше в світі заробив більше мільйона доларів за бій), Хабіба Нурмагомедова, Джона Джонса, Камару Усмана ніколи не проходять непоміченими;

Позначка «UFC on ESPN» означає, що матчі будуть транслюватися на каналі ESPN.

Змагання відбуваються в різних вагових категоріях:

У кожній з категорій боєць може захищати титул по декілька разів, може переходити з категорії в категорію зі збереженням титулу попередньої.

Вагова категорія значно впливає на формування ставок.

Особливості ставок на UFC

Розпис ліній і коефіцієнти на бої ЮФС мають специфічні риси:

Виграш беттора буде залежати не тільки від урахування особливостей ставки на UFC, але і від обраного виду ставки.

Види ставок на UFC

Букмекерська контора Паріматч пропонує найбільш популярні для UFC види ставок: попередні ординари, експреси і системи, а також live ставки по ходу бою. Найбільш азартні беттори вибирають лайв, обережні – одиночний ординар, досвідчені і прагнуть збільшити виграш – експреси з гарантованим прогнозом на результати.

БК Parimatch відкриває ставки на:

Приймаються ставки на статистику бою – тотал значущих ударів, тотал тейкдаунів та ін.

Чим вище місце бійця в рейтингу UFC, тим більше розгорнутою буде лінія ставок. Кожен запропонований результат і коефіцієнти на нього будуються на оцінках професіоналів. Ймовірність результату допоможе оцінити попередній аналіз.

Передматчева аналітика і стратегія ставки

Для точного прогнозу на бій беттор повинен враховувати:

Основну інформацію можна знайти на офіційному сайті UFC, в прогнозах на сайті БК Паріматч, в соціальних мережах бійців та їхніх менеджерів.

Аналітика повинна враховувати сукупність всіх факторів – статистичних, фізичних і емоційних. На її основі виробляються рекомендації і стратегія ставок на UFC:

Слідуючи рекомендаціям, беттор зможе скласти продуманий прогноз, грамотно підібрати цікавий поєдинок UFC в меню Parimatch і зробити ставку з максимальним доходом.