Фанатів тенісу приємно здивує асортимент подій, розпис ліній і коефіцієнти букмекерської контори Паріматч. До 2020 року БК об’єднала тисячі тенісних уболівальників, які не просто спостерігають за грою і складають прогнози, але і виграють в ставках. Parimatch не залишає без уваги жоден тенісний турнір і запрошує ставити в лайви і попередньо.

Теніс вже давно увійшов в ТОП-5 найпопулярніших видів спорту. Сьогодні більше мільярда уболівальників по всьому світу стежать за найбільшими міжнародними і національними чемпіонатами. У числі відданих фанатів гра числяться Кевін Спейсі, Шон Коннері, Jay-Z, Елтон Джон. Навіть Девід Бекхем регулярно відвідує Вімблдонський турнір.

За тенісом спостерігають офлайн і онлайн, ігри транслюються по ТБ в більш ніж 160 країнах світу, а міжнародні букмекери пропонують унікальні коефіцієнти і вивірені види ставок. Для шанувальників і досвідчених бетторов тенісні ставки в Паріматч – перевірений інструмент заробітку і якісного спілкування з однодумцями.

Тенісні чемпіонати світу: класифікація

Гра залучає і жінок, і чоловіків:

Виділяють декілька видів турніру:

Гра відбувається на корті, звідси ще один поділ:

Кожен тенісист сильний на певному покритті. Це необхідно враховувати в ставках.

За статусом на першому місці знаходяться турніри Великого Шлема:

Обов’язкова для участі тенісистів серія Мастерс-1000, а також Підсумкові турніри для топів. Вони підводять підсумки року.

Під егідою ITF проходять турніри серед збірних:

Вибирайте тенісний турнір для ставки на сайті Parimatch. Меню відкриє актуальні чемпіонати з правом ставки на переможця всього турніру або окремого матчу.

Особливості ставок на теніс

У певні дні динамічність геймів і велика кількість чемпіонатів забезпечують букмекерам навіть більший обсяг ставок, ніж футбол.

Своєрідність тенісної ставки виділяє її серед інших:

Вивчайте і використовуйте особливості ставок для відбору змагання, матчі та самого букмекера. Порівнюйте коефіцієнти, пропоновані види ставок і закладені в розпис ринки.

Різновиди ставок на теніс

Теніс вважається одним з кращих видів спорту для live беттінгу. Букмекерська контора Parimatch пропонує максимально широку лайв-лінію для тенісних подій. Туди включені турніри WTA та ATP, національні змагання, супроводжувані онлайн трансляцією. Приймаються і попередні ставки – ординари, експреси і системи.

Відмінний варіант в проміжку між змаганнями – віртуальний теніс на базі генератора випадкових чисел, а також кібертенніс.

Паріматч передбачає безліч результатів для протистоянь тенісистів:

Для лайв-ставок розпис доповнений:

Розпис включатиме більше результатів, якщо на корті зустрічаються топові тенісисти, а матч має ключове значення для перемоги в турнірі. Значення матчу і рівень підготовки спортсмена безпосередньо впливають на прогноз гри.

Передматчева аналітика

Важливість прогнозу в ставках важко переоцінити. Чим точніше беттор передбачить розвиток подій на корті, тим з більшою ймовірністю виграє.

Прогноз в тенісі не дасть 100% гарантії результату, але дозволить вибрати форму і суму ставки з меншим ризиком.

Аналітика для прогнозу повинна включати:

Детальний аналіз і статистика тенісних турнірів дозволили сформувати ряд рекомендацій для ставок на теніс в Паріматч:

Широкий вибір тенісних турнірів для онлайн ставки з Parimatch відкриває великі можливості для експериментів зі стратегіями і глибокого знайомства з тенісом. Ця енергійна гра стане для клієнта БК перевіреним способом заробити.