Клієнти БК Parimatch високо оцінюють вибір подій в базі букмекера і якісний сервіс для ставок. Більше 20 років Паріматч запрошує бетторів з усього світу отримати виграші за допомогою ставок на сайті або у мобільному додатку. Сьогодні користувачі БК – азартні вболівальники – все більше розширюють інтерес до різних ринків, у тому числі і до настільного тенісу.

Може здатися, що настільний теніс не настільки захоплюючий, як футбол чи бокс, проте цей вид спорту входить в десятку найпопулярніших на планеті. У нього 850 мільйонів шанувальників, а в Міжнародній Федерації настільного тенісу (ITTF) складається 226 країн. Це навіть більше, ніж в ФІФА. Призові фонди топових змагань становлять мільйони доларів.

Спорт, в якому найменші деталі (наприклад, як тенісист тримає ракетку) мають значення, а розіграші проходять із завидною регулярністю, не може не привертати уваги бетторов. Букмекери давно включили змагання з настільного тенісу в перелік подій для ставки в попередньому меню і лайві. Поступово заглиблюються лінії і ростуть коефіцієнти, здатні конкурувати з іншими популярними видами спорту.

Типи матчів з настільного тенісу

Теніс на столі, а не корті, об’єднує сотні тисяч спортсменів з усього світу. На сьогоднішній момент ITTF проводить кілька світових турнірів:

Учасників міжнародних турнірів вибирають у ході розіграшів національних чемпіонатів.

Багаторазові переможці турнірів входять в символічний зал слави. Культовими стали імена Ян-Уве Вальднер, Ден Япін, Володимира Самсонова, Ма Лун і Чжуан Цзедун. Велика кількість китайських імен у переліку зумовлена високим розвитком виду спорту в Китаї. Китайці впевнено утримують пальму першості на багатьох турнірах. Сильні спортсмени є у Швеції, Японії, Угорщини, Чехії.

Особливості ставок на настільний теніс

Перш ніж зробити ставки на пінг-понг або інші різновиди НТ, важливо розібрати основні особливості виду спорту і ставки на нього:

Вивчіть правила гри і її особливості у букмекерів. Це допоможе у виборі виду ставки.

Види ставок на настільний теніс

У Паріматч представлені всі види ставок: ордінари, експреси, системи та live. Доматчевих лінії мізерні на результати, в лініях лайв їх варіантів більше. У той же час за допомогою попереднього експреса при правильному прогнозі можна виграти велику суму, адже коефіцієнти результатів перемножуються між собою.

Для бетторов, досконально знають статистику спортсменів і правила гри, оптимально підійде live формат. Тут різноманітні наслідки поєднуються з значними стрибками коефіцієнтів, за допомогою яких можна збільшити виграш.

Передбачені результати матчів:

Результат матчу передбачити досить складно. Оцінити можливі результати допоможуть статистика і попередній аналіз.

Передматчева аналітика

Експерти аналізують гру спортсменів виходячи з показників:

Обов’язково уточнювати, яке значення для спортсмена має матч і конкретний турнір.

Після аналізу експерти складають прогноз і виявляють закономірності:

У якості основних стратегій ставки в НТ виступають класичне «наздоганяння» і ставка на фаворита. У будь-якому випадку беттор повинен враховувати співвідношення суми ставки до загального банкроллу, вид обраної ставки і індивідуальні показники тенісистів.

Використовуйте новини і прогнози на сайті Parimatch, щоб звірити свою аналітику і спланувати вигідну ставку.