Сучасні сервіси букмекерської контори Паріматч – мобільний додаток, live лінії, онлайн трансляції і чати для бетторів, електронні способи виведення виграшів, ставка в один клік – роблять ставку на спорт швидкою та захоплюючою. Ще більш цікавим беттинг стає, коли гравець вибирає незвичайний для свого регіону вид спорту. Це значно розширює кругозір, розвиває нові стратегії ставки і знайомить з новим колом бетторів.

Таким видом спорту може стати регбі – англійська командна гра з м’ячем, у якій на відміну від футболу допустиме торкання м’яча руками. Сьогодні в регбі грає до 5 мільйонів професійних спортсменів з усього світу: Англії, Австралії, Африці, Південній Америці, США, Європі та СНД. Темп приросту уболівальників цього виду спорту щороку досягає 10%. У регбі грали Шон Коннері, Рассел Кроу, Том Хіддлстон, Деніел Крейг і навіть Жерар Депардьє.

Приєднатися до знаменитих шанувальників регбі сьогодні може кожен користувач БК Паріматч. Ставки на регбі винесені в окремий пункт меню і включають знакові європейські, міжнародні та національні змагання.

Види турнірів з регбі

У регбі грають і жінки, і чоловіки. При цьому складно визначити, хто гарантує більш видовищну гру. Чоловічі і жіночі команди по 7, 13 і 15 гравців (регбі-7, регбі-13, регбі-15 відповідно) виступають на таких турнірах:

Проводяться також національні чемпіонати, юніорські та аматорські змагання. У Паріматч беттори знайдуть європейські регбійні кубки та світові чемпіонати в попередніх і live лініях.

Види ставок на регбі

На платформі БК Паріматч онлайн ставки на регбі приймають попередньо і в лайві. Бетторам доступні одиночні і комбіновані попередні ставки – експрес і система. Live лінія винесена в окреме меню, де поточні матчі з регбі можна вибрати за допомогою простої та дієвої системи фільтрів. Не пропустити майбутній матч в лайві допоможе посилання на прийдешні події.

Достаток видів ставок на регбі в Parimatch дозволять беттору розширити статистику ставок, підібрати кращу стратегію і поглибити знання про гру.

Найбільш затребувані результати матчів:

У будь-якому вигляді ставок беттор повинен врахувати особливості даного виду спорту в беттінг.

Особливості ставок на регбі

В першу чергу слід пам’ятати, що гра проходить в швидкому темпі, вона досить травматична і вимагає великих витрат енергії. Це обумовлює тривалість турнірів: командам потрібен перепочинок. Щоб прискорити проведення чемпіонатів введено регбі-7, де грають 7 регбістів, а не 15.

Перед ставкою дізнайтеся, якого різновиду регбі дотримуються правила турніру.

Дійсні та інші особливості:

Пам’ятайте, недобросовісні БК можуть скопіювати лінію статистики з англомовних сайтів або просто вигадати потенційні наслідки, які не мають нічого спільного з регбійний статистикою. Рідко вказується специфіка – регбі-15, регбі-7, юніон, яка значно впливає на хід гри. У результаті беттору необхідно гуглити змагання самостійно. Вибирайте букмекера ретельно, а перед ставкою проводите повну аналітику майбутньої гри.

Передматчева аналітика та рекомендації в ставках на регбі

Як у будь-якому командному виді спорту, форма команди і її положення в турнірній таблиці безпосередньо впливають на результати гри. Експерти Parimatch виділяють декілька параметрів, які потрібно врахувати у прогнозі на регбі:

Проаналізувавши майбутній матч, беттор повинен строго визначити розмір банкролла для ставки або застосування стратегії «наздоганяння». Імовірність невдачі ставки висока, необхідно контролювати бюджет.

Варто пам’ятати про непередбачуваність ставки на фору. Найкраще проводити її в форматі live, коли гравці вже показали, на що здатні на поле. Також лайв ставка на регбі вдала для прогнозів впливу погодних умов. Тотал при дощі або снігу буде меншим, ніж в ясну погоду.

Тотали в груповому етапі змагання часто перевищують заявлені букмекерів, в плей-офф гра йде в більш спокійному темпі. Заявлений тотал перевищується в 20% матчів.

У фінальних матчах чемпіонатів найбільш результативна друга половина матчу, коли спортсмени активізували всі ресурси і познайомилися з перевагами і недоліками супротивників.

Використовуйте статистичні дані і всі можливі види ставок на регбі для успішної ставки в Паріматч.