Створення облікового запису – необхідний крок для того, щоб почати грати у букмекерській конторі Parimatch. Після реєстрації гравець може робити ставки, керувати акаунтом, поповнювати рахунок і виводити кошти. Розглянемо, як проходить реєстрація нового користувача Паріматч.

Створення облікового запису починається з натискання на кнопку «Реєстрація». Відкриється реєстраційна форма, у якій потрібно буде вказати базові відомості. Parimatch реєстрація можлива через мобільний телефон та електронну пошту.

Новому користувачеві необхідно вибрати валюту ігрового рахунку зі списку. Потім вказати мобільний телефон або адресу електронної пошти – за вибором. Надалі ці дані будуть використовуватися у якості логіна. Потрібно також придумати пароль для облікового запису. Пароль повинен складатися мінімум з восьми символів, містити хоча б одну цифру, один спеціальний символ, одну рядкову і велику літеру.

Перед тим, як натиснути «Реєстрація» користувачеві необхідно прочитати правила БК Parimatch і погодитися з ними.

На цьому реєстрація Паріматч не закінчується. Під час створення облікового запису через адресу пошти на неї прийде лист з інструкцією його безпосередньої активації. Досить натиснути на посилання у листі, щоб активувати ігровий рахунок.

Прийде ще один лист з номером ігрового рахунку. Його теж можна використовувати при авторизації в букмекерській компанії Parimatch.

При створенні облікового запису через номер досить просто увійти в обліковий запис. Далі у розділі особистого кабінету «Персональні дані» знадобиться підтвердити його. На вказаний номер користувач отримає СМС повідомлення з кодом підтвердження. Його потрібно буде ввести на сайті.

Після підтвердження телефону та адреси електронної пошти гравець може спокійно приступати до поповнення рахунку і ставкам на спорт.

У разі виникнення додаткових питань – їх можна задати службі підтримки БК Parimatch. Зробити це можна через онлайн-чат, адреса електронної пошти, дзвінок або месенджер.