Більшість беттерів пов’язують букмекерство зі світом спорту, але в останні роки індустрія зазнала змін – у центрі уваги беттерів опиняються й інші події. Усе частіше гравці бажають робити ставки на політичні події. Букмекерська контора Parimatch з радістю пропонує таку можливість.

Актуальність ставок на політику

Подання політичних партій і діячів в соціальних мережах істотно зросло. А разом з освітленістю теми з’явився і попит в азартних закладах. Інтерес гравців до політичної сцени пояснюється просто – вона на слуху, у ній можна застосовувати ті ж навички, що і в ставках на спорт і, зрозуміло, присутній елемент невизначеності у питанні переможця. Не дивно, що попит зріс і в БК Parimatch.

Типи політичних подій в світі

Щорічно проходять десятки виборів – в президенти, в парламент, в міські комітети. Не всі події будуть цікаві більшості, проте їх можна використовувати, як тренувальний майданчик. Найбільш яскравий приклад для 2020 року – президентські вибори в США. Це одні з найнапруженіших і найбільш непередбачуваних виборів. Коефіцієнти часто змінюються у залежності від того, як позиції кандидатів ростуть або падають. Природно, до кінця передвиборчої гонки і ближче до виборчого сезону, сезон політичних ставок знаходиться у повному розпалі.

Ставки на політику можливі і в інших країнах:

Ось деякі з головних політичних подій, на які можна зробити ставку.

Можна стежити за політичними перегонами інших типів, а також робити ставки на конкретні партії або на результат подій на державному рівні. Ось декілька прикладів ринків:

Види ставок на політику

Букмекерська компанія Parimatch має декілька типів ставок на політику. У кожної ставки свої особливості, які варто врахувати перш ніж оплатити купон. Одна з простих ставок – грошова лінія. Це ставки на конкретний результат, наприклад, виграє чи програє, «так» або «ні». Наприклад, можна зробити ставку на те, чи виграє Дональд Трамп президентські вибори 2020 року.

Наступний вид ставок – більше або менше. Ця ставка фокусується на конкретному

номері. Учасник робить ставку на те, чи буде результат вище або нижче певного числа. Наприклад, можна поставити на те, чи отримає, на вашу думку, кандидат від республіканців більше або менше 270 голосів на виборах. Розкид пунктів – це ставка на діапазон. Поки зазначена ставка знаходиться в межах визначеного діапазону, плюс-мінус декілька очок, беттер перемагає.

Передматчева аналітика

Перед тим як подія почнеться необхідно зібрати якомога більше інформації про всіх учасників. Дані опитувань повідомляють рейтинг схвалення, який отримує президент або партія, а також прогнози про те, хто, на їхню думку, переможе на різних виборах.

Новини – також чудове джерело даних. Однак, варто уважно вибирати інформаційні ресурси і фільтрувати новини. Завдання гравця не в тому, щоб підтримати одну зі сторін, а в тому, щоб оцінити шанси на успіх. Зверніть увагу на те, як кандидат керував в минулому. Чи поважають його на нинішньому посту сенатора / мера / представника / губернатора? Командують вони «Парадом», коли виступають? Якщо кандидат виглядає так, ніби він так і не зміг очолити оркестр середньої школи, не кажучи вже про цілу країну, ви можете поцілувати на прощання його президентські шанси.

Поради, тактики, рекомендації

Політика нестабільна – багато виходить з-під нашого контролю: скандали, погані дебати, безглузді промови, ще більш безглузді кандидати і багато іншого. Це може ускладнити укладання вигідних політичних ставок. Хороша новина – є десятиліття даних і тенденцій, які можна використовувати при грі в БК Parimatch.

У більшості з нас є думка про політику та політичних діячів. Однак краще проігнорувати свою думку, якщо плануєте зробити на нього ставку. Потрібно ігнорувати свої упередженості і зосередитися виключно на фактах. Не варто ставити на те, що кандидат А програє, якщо це не вигідне рішення. Приємно відзначити, що у той час як політика є частиною нашого повсякденного життя, взагалі кажучи, інтернет букмекери не будуть пропонувати багато ліній ставок до тих пір, поки виборча кампанія не почнеться або ось-ось почнеться. При цьому ви можете зіткнутися з дивною ставкою на Дональда Трампа тут або там, враховуючи, як часто президент виявляється в новинах.

Майте на увазі, що в той час як технічна сторона беттінгу може не сильно відрізнятися від спорту і розваг, у політиці інформація, що стоїть за кожною ставкою, буде. Поінформовані ставки – це найкращий вид ставок, тому, перш ніж ставити гроші, проведіть дослідження різних джерел.