Управління аккаунтом – можливість, яка з’являється у гравця букмекерської контори Parimatch одразу після реєстрації. Верифікація аккаунту, настройки безпеки, прив’язка номера мобільного телефону і видалення облікового запису можливі через особистий кабінет.

Авторизація в обліковому записі

Вхід на сайт Паріматч можливий з будь-якої сторінки, а також у мобільній версії та додатку. Для цього користувачеві необхідно натиснути кнопку «Вхід», а потім ввести свої логін і пароль.

Для входу в обліковий запис можна використовувати:

Також потрібно ввести пароль. Усі ці дані гравець вводив при реєстрації облікового запису.

Якщо не вдається увійти на сайт Parimatch через невірний пароль – його можна відновити. Для цього потрібно ввести зазначені при реєстрації пошту або телефон; також можна використовувати номер ігрового рахунку. Інструкція по зміні пароля прийде на вказане джерело зв’язку.

Верифікація

Гравцям БК Parimatch необхідно пройти верифікацію, щоб виводити кошти з ігрового рахунку. Зробити це можна через особистий кабінет у розділі «Підтвердження облікового запису».

Підтвердження можливе з різними типами документів, що засвідчують особу гравця:

Обравши той чи інший варіант відкриється форма, куди потрібно завантажити документи. Підходять фото або кольорові копії документа.

Головне, щоб зображення було чітким. Після цього заявка відправиться на розгляд у службу підтримки. Відстежувати статус перевірки можна у цьому ж розділі.

Прив’язка та зміна номера телефону

Додатковий метод захисту ігрового рахунку в БК Parimatch – підключення номера мобільного телефону до облікового запису. Прив’язати номер мобільного телефону до облікового запису можна в особистому кабінеті. Необхідно перейти у розділ «Персональні дані» і ввести актуальний номер.

Змінити номер телефону можна тільки через звернення до служби підтримки. Зробити це можна через онлайн-чат, пошту або дзвінок.

Видалення облікового запису

Якщо користувач вирішив остаточно припинити роботу з букмекерською конторою Parimatch, то має сенс видалити обліковий запис. Потрібно звернутися у службу підтримки через онлайн-чат, пошту або дзвінок з проханням про видалення. Агент служби підтримки надасть інструкцію про те, як видалити акаунт.

Також потрібно здійснити вхід у кабінет Паріматч та підтвердити права на володіння членством. Після того, як техпідтримка переконається у тому, що користувач дійсно є власником рахунку, аккаунт буде повністю заблоковано.