З 2000 року шанувальники хоккею ставлять на фаворитів льодових змагань в букмекерській компанії Паріматч. БК приділяє особливу увагу хокейним матчам Росії, України, Європи і США, захоплюючи всі значимі ліги та міжнародні турніри. Паріматч підтримує хокейних фанатів, пропонуючи сотні результатів та різні видів ставок, експертні прогнози і акції.

Згідно з дослідженням маркетингової аналітичної компанії Nielsen Sports DNA найбільшу увагу до хокею прикута в Канаді – 60% населення активно вболівають за хокей, РФ – 53%, Швеції – 47% і США – 38%. Хокейний матч в Європі може зібрати від 30 000 глядачів, в США – до 100 000. Розмір ставок на хокей збільшується від сезону до сезону.

Україна не залишається осторонь. Сьогодні типовий уболівальник хокею – за даними Nielsen Sports врівноважений, активний в соціальному плані, що прагне регулярно збільшувати свій дохід – стежить за матчами КХЛ, НХЛ, подіями майбутнього Чемпіонату світу з хокею і національними лігами, широко представленими в портфоліо ставок Паріматч.

Основні хокейні чемпіонати

Чемпіонати з хокею, що проходять по всьому світу, можна розділити на декілька категорій:

  1. світові
  1. міжнародні – Єврохокейтура (Швеція, Фінляндія, Чехія, РФ), CHL (Хокейна ліга чемпіонів), Континентальний кубок, Єврочеллендж;
  2. національні чемпіонати – NHL (американська ліга), УХЛ (українська ліга), SHL (шведська ліга) та ін.

Топові і проміжні матчі завжди присутні в переліку хокейних подій БК Паріматч. Бетторам доступні хокейні ставки на регулярні ігри і підсумки чемпіонатів національних та міжнародних змагань. Особливу увагу шанувальників кіберспорту приверне кіберхокей, що набирає сьогодні популярність.

Хокей дарує беттору не тільки захоплюючі і динамічні ігри, а й диктує уважне ставлення до ставки.

Особливості ставок на хокей

Представлені букмекерами ставки на хокей мають ряд позитивних і негативних нюансів, які потрібно враховувати перед вибором події:

Parimatch прагне урізноманітнити лінії ставок в меню хокею і підняти ліміти ставок до конкурентного рівня, однак гравцеві слід ретельно зважувати всі шанси під час вибору виду хокейної ставки.

Види ставок на хокей

Незважаючи на обмеження, обумовлені специфікою хокею і ставленням букмекерів до даного виду спорту, букмекерська контора Паріматч піклується про те, щоб бетторам були доступні всі види ставок.

На сайті і в мобільному додатку БК Паріматч ставки на хокей представлені так:

Відмітна особливість експресу – розрахунок виграшу. Тут коефіцієнти кожної одиночної ставки множаться між собою, а результат множиться на суму ставки. Так беттор зможе виграти значну суму. Проте ризик високий. Коли програє хоча б одна ставка, програє і весь експрес;

Букмекер обумовлює результати, можливі для хокейних матчів:

«Вольова перемога» – команда поступається в матчі, але в основний час стає лідером.

Додатково приймаються ставки на штрафний час, показники гравців, кидки в створ тощо Паріматч може запропонувати до 100 варіантів ставки для одного хокейного матчу. Щоб вибрати найкращий, необхідний ретельний аналіз.

Передматчева аналітика

Прогноз хокейного матчу підпорядковує збір інформації з різних джерел: статистики матчів на сайті Паріматч, офіційних звітів клубу, передматчевих інтерв’ю і соціальних мереж. Доповнять аналіз і прогнози знавців спорту і хокейних фанатів.

У складанні прогнозу враховуються:

Уважне і точне зіставлення даних дозволить беттору вибрати оптимальну стратегію і вид ставки, визначити суму, якою він готовий ризикнути, щоб виграти.

Ключові рекомендації для ставок на хокей

Експерти виробили декілька підходів, які дадуть більшу впевненість в успішності хокейної ставки:

Пам’ятайте, рекомендації і тактики не дають 100% результату. Хокей гранично непередбачуваний спорт. Саме цим він і цікавий бетторам і авторам прогнозів.

Які б технології і стратегії ви не вибрали, звертайтеся до перевірених сервісів і багатому асортименту хокейних подій БК Паріматч.