Гандбол користується величезною популярністю у декількох країнах Європи. Тисячі людей в Німеччині, Франції, Іспанії, Скандинавії з інтересом стежать за виступами улюблених команд. Тому не дивно, що можна зробити ставку як на міжнародні, так і на домашні ігри з гандболу.

Розглянемо способи поставити ставку на гандбол в букмекерській компанії Parimatch, основні турніри і способи підготуватися до них.

Популярність ставок на гандбол

Гандбол за останнє сторіччя поступово перетворився з виду спорту на відкритому повітрі у сучасну криту версію. Цей перехід дозволив зробити гру більш швидкою і динамічною. Криті майданчики забезпечили більш насичену атмосферу – цей прогрес призвів до збільшення популярності ставок на гандбол.

У гандболі беруть участь дві команди, що складаються з семи гравців кожна – шість у аутфілді та один у воротах. Гра ведеться протягом двох таймів по 30 хвилин. Мета полягає у тому, щоб забити більше голів, ніж суперник, закинувши у ворота м’яч. Гандбол схожий на баскетбол у тому сенсі, що гравці використовують руки для переміщення м’яча і дриблінгу аналогічним чином.

Змагання з гандболу

Ставки на гандбол доступні практично у кожній країні. Почати знайомство з цим видом спорту можна з домашніх змагань, і поступово розширювати поле ставок до великих міжнародних чемпіонатів.

Чемпіонат світу з гандболу – проводиться раз на два роки. Це міжнародний турнір, який проходить в груповому форматі з нокаут-раундами.

Чемпіонат Європи з гандболу – теж проводиться раз на два роки. Найкращі команди в Європі змагаються за титул чемпіона.

Олімпіада – кожні чотири роки на Олімпіаді країни борються за олімпійське золото. Вперше гандбол був представлений на Олімпіаді в 1972 році.

Крім великих змагань, гравці в БК Parimatch можуть вибирати з різних національних ліг. У тому числі великі ліги, як Німецька бундесліга та Іспанська ліга.

Особливості та види ставок на гандбол

Гандбол не схожий на жоден вид спорту. Це робить його ідеальним видом спорту, для тих хто вже стежить за ним і хоче відкрити для себе ставки на гандбол.

Хоча спорт на перший погляд здається досить дивним і складним, насправді правила досить прості. Це також спрощує застосування ряду простих варіантів ставок в грі. Матч в гандболі розвивається дуже швидко, з досить високою частотою забитих голів, тому потрібно приділяти багато уваги для того, щоб не упустити шанс на ставку.

Популярні ставки на гандбол в букмекерській компанії Parimatch:

Слід пам’ятати, що команда може програвати у першій частині матчу, але взяти м’яч в руки і вирватися вперед у другій.

Передматчева аналітика

Готуючись до змагань з гандболу необхідно враховувати декілька аспектів. По-перше, регламент і правила турніру. По-друге, статистику виступу обох команд на ранніх етапах турніру. Локальний чемпіонат потребуватиме також оцінки результативності команди в рамках регулярного сезону.

Різниця у підготовці команд до матчу може бути не критичною на місцевих змаганнях, але стати переломним моментом на міжнародній арені. Результат матчу, будь то перемога або нічия, передбачити досить складно, тому особливої ​​популярності у букмекера Parimatch набули live-ставки.

Тактика і стратегія

Так як гандбол є швидким видом спорту з великою кількістю забитих м’ячів, голи – пріоритет номер один для обох команд. Це один з найпростіших способів потрапити в ставки, якщо ви новачок в спортивних ставках онлайн, так як ставка більше / менше побудована на простій 2-х сторонньої структурі.

Аутсайдер швидко може стати фаворитом протягом декількох хвилин. Тому перед початком матчу варто перевірити за статистикою:

Оскільки в гандболі все швидко рухається, команди, які борються з формою або у яких не вистачає ключових гравців, рідко справляються з більш сильними суперниками. У цьому випадку, ставка на фаворита / програвшого може дійсно окупитися.

З огляду на швидкість, з якою розвивається гра, більш вигідним варіантом ставок будуть Live. У БК Parimatch можна також вибрати стабільний потік для перегляду прямої трансляції. Ставки в реальному часі будуть вигідними з точки зору забезпечення високих коефіцієнтів.