Футзал (міні футбол) – це вид спорту з м’ячем, у якому команди грають на твердому покритті та в основному у приміщенні. Особливості проведення матчів привели до того, що популярність футзалу зросла за останні роки. Матчі не залежать від погодних умов, тому змагання покривають більшу частину року.

Вивчимо як зробити ставку на футзал в БК Parimatch, на чому будувати стратегію і які чемпіонати з міні футболу проводяться.

Популярність ставок на футзал

Футзал популярний у всьому світі, особливо у Південній Америці. Існує безліч змагань, таких як Кубок світу з футзалу або Гран-прі з футзалу. Тут треба сказати, що футзалом керують дві незалежні організації – АМФ (займається тільки футзалом) і ФІФА (керує всіма видами футболу).

Останнім часом ставки на футзал перейшли з нішевих розваг в популярні. Це означає, що кожен день у букмекерській компанії Parimatch доступно не менше ліній і результатів, ніж для футболу чи баскетболу.

Чемпіонати

У букмекерській конторі Parimatch можна стежити за всіма змаганнями з футзалу. Гра, як і футбол, пропонує декілька типів турнірів – від локальних до міжнародних. Робити ставки на футзал можна у наступних турнірах:

Обидва Кубки світу з футзалу проводяться раз на чотири роки, при цьому так, щоб не перетинатися.

Ще однією великою подією є Міжконтинентальний кубок ФІФА, який проводиться серед конкуруючих клубів на міжнародному рівні. Цей турнір проводиться щороку.

Обидві організації також проводять велику кількість національних і регіональних чемпіонатів, які організовуються за аналогією з футболом. Континентальні групи ФІФА знайомі футбольним уболівальникам з УЄФА, з футзалу Європи, CAF по Африці, CONCACAF і так далі. Кожна з цих груп також має свої власні змагання та чемпіонати.

Види ставок на футзал

Найпростіша ставка – передбачити яка команда стане абсолютним переможцем у кінці гри. Тут є три виходи:

Даний вид ставок пропонується на всі ігри в футзалі як всередині країни, так і за кордоном.

Більше / менше – букмекер Parimatch встановлює загальний рахунок, а гравець повинен вирішити, чи буде загальна кількість голів нижче або вище цієї цифри.

Прогнозування правильного результату може бути непростою справою, особливо у футзалі. Тому набули популярності ставки на парне/непарне. Гравець прогнозує буде кількість голів парною або непарною.

Ставки формату тотал, фора, точний рахунок – доступні в букмекерській конторі Parimatch. Для перегляду беттерам доступна кожна лінія і результат, як і коефіцієнти на них. Зібравши ставки в купон, беттер може оплатити його в один клік і спокійно чекати завершення матчу.

Передматчева аналітика

Незалежно від того, на який вид спорту ви хочете зробити ставку, основи рідко змінюються. Йдеться про підготовку до гри і вивчення статистики всіх учасників. Не важливо чи буде це ставка на турнірну таблицю або на окремий матч – підготовка необхідна.

Передматчеву аналітику для міні футболу можна знайти тут, у букмекерській конторі Parimatch. Це допоможе швидко ознайомитися зі складами, їх результатами у цьому сезоні або турнірі, а також ключовими гравцями.

Футзал – це спорт, у якому потрібно враховувати безліч змінних. Тому покладатися на удачу, як правило, не найприбутковіший варіант.

Тактика і стратегія

Як і з будь-яким видом спорту, у ставках на міні футбол потрібно розробити стратегію і дотримуватися її. Матеріал для підготовки – склад, результати в останніх сезонах, стан гравців. Робити ставки на всі клуби може бути не настільки вигідно, як вибрати декілька фаворитів і відстежувати їх успіхи.

Потрібно аналізувати поточну форму воротарів у обраній для ставки зустрічі. Якщо основний воротар однієї з команд тільки відновився після травми або його замінили, має сенс розглянути можливість поставити на суперника клубу.

Завжди варто аналізувати останні матчі обраної команди у цілому. У них доступна вичерпна інформація про поточний стан всіх футболістів тієї чи іншої команди.

Варто звернути увагу на мотивацію команд у матчі. Справа у тому, що багато клубів у футзалі виступають одразу на декількох турнірах і можуть «пожертвувати» найменш значущими з них заради більш важливого. Це може зіграти на руку беттеру, так як легка перемога аутсайдера – це шанс отримати більший виграш.