Букмекерська контора Parimatch приймає ставки на футбольні чемпіонати усього світу вже 20 років. Досвідчений букмекер пропонує бетторам сотні футбольних подій і тисячі результатів для цікавої та успішної онлайн ставки.

У Паріматч футбольні фанати зможуть зробити ставку, прочитати прогнози експертів, обмінятися думками з іншими бетторами. Соціальний беттинг підігріває інтерес до футбольних матчів і змагань різних рівнів, а можливість заробити реальні гроші на ставках обіцяє додаткову вигоду.

До 2020 року 2,9 мільярда людей визнають себе як футбольні вболівальники. Майже третина жителів планети із задоволенням і пристрастю спостерігають або беруть участь у футбольних змаганнях і ставках.

Найбільш популярний футбол у Латинській Америці і Європі. 58% населення країн, футбольні команди яких входять до складу UEFA, активно вболівають або щонайменше симпатизують грі. Мільйони уболівальників спостерігають за футболом на трибунах чи біля екранів, вибудовують прогнози і роблять ставки в Паріматч на знакові футбольні ігри.

Типи футбольних чемпіонатів

Виділяють шість футбольних регіонів світу – Європа (УЄФА), Південна Америка (КОНМЕБОЛ), Північна Америка (КОНКАКАФ), Африка (КАФ), Азія (АФК) і Океанія (ОФК). У рамках кожного з регіонів проходять:

Найбільшого розвитку та інтересу вболівальників і бетторів футбол досяг у Європі, але і інші регіони регулярно проводять змагальні та товариські матчі.

У букмекерській конторі Parimatch приймаються ставки на футбол у кожному з шести регіонів. У 2020 році фанати можуть поставити на австралійський, японський, китайський, бразильський, шведський і навіть монгольський футбол. Деякі з національних чемпіонатів мало відомі, проте ставки на них можуть бути по-справжньому інтригуючими.

Найближчий і найважливіший футбольний турнір відбудеться у 2022. Катар приймає Чемпіонат Світу з футболу, де виступлять 32 команди. Сьогодні приймаються ставки на кваліфікаційні матчі.

Радує подіями UEFA. У 2020 році Паріматч прийме ставки на національні ліги, Лігу Чемпіонів, Лігу Європи, Лігу Націй УЄФА, чемпіонат Європи.

Уболівальники можуть ставити як на підсумки турнірів (переможці, перша трійка, аутсайдери), так і на проміжні результати окремих матчів або турів.

Широкий вибір футбольних чемпіонатів, представлених в БК Паріматч, підштовхує до ставки. Однак беттору перед ставкою необхідно пам’ятати про особливості лінії ставок у цьому виді спорту.

Особливості ставок на футбол

Високий інтерес уболівальників визначає своєрідність футбольної ставки:

Враховуйте специфіку футбольних ставок, коли вибираєте вид ставки і потенційно виграшний результат.

Види ставок на футбол

У букмекерській конторі Паріматч виділяються два основних види ставок.

  1. Доматчеві ставки – ставки, зроблені до початку футбольного події:

У ставках експрес і система не можуть брати участь ординари, результати яких взаємопов’язані або залежать один від одного.

  1. Live ставки – ставки, укладені під час гри.

Сучасні технології дозволяють букмекерам оперативно реагувати на ситуацію на полі і змінювати коефіцієнти в онлайн лінії у ході матчу. Лайв ставка в Parimatch дозволить досвідченому беттору:

У той же час live обмежує в часі прийняття рішення та при недостатньому досвіді беттор «загубиться» на коефіцієнтах, що постійно змінюються.

Кожен вид ставки укладають на певні результати. У топових футбольних матчах кількість результатів може перевищити за 50. Найбільш поширені результати, які пропонує БК Паріматч:

Урізноманітнити ставку можна за допомогою результатів на кількість голів, забитих у таймі, авторів голу, виграш певної команди в таймі, різницю голів і ін.

Будь-який результат і вид ставки вимагає від беттора вивчення статистики та прогнозів, а також стратегічного підходу.

Передматчева аналітика у футболі

Ставки на футбол не слід здійснювати спонтанно або ґрунтуючись на інтуїції і прихильності до команди. Досвідчені беттори приділяють велику увагу аналітиці. У прогнозах важливо спиратися на такі параметри:

Беттори поєднують власну аналітику з прогнозами експертів та інсайдерською інформацією. Ретельний аналіз частково нівелює непередбачуваність футболу і коригує переможний результат, суму і вид ставки.

Дотримуйтесь порад професіоналів, але звіряйте їх один з одним і власними знаннями. На сайті Паріматч регулярно публікуються прогнози матчів і проводяться конкурси на точне передбачення результатів.

Розроблено десятки рекомендацій для успішної ставки. Беттори використовують стратегію Мартингейла і засновані на ній системи, оптимальні ставки проти нічиї, ставки на перемогу тільки найсильніших команд (метод танкової атаки) або стратегію Міллера, де ставка не перевищує 1% банкролла.

Пам’ятайте, безпрограшних стратегій немає. Застосовуйте тактики у залежності від статистики ставок. Якщо певний підхід не приносить результатів, використовуйте інший і робіть ставки успішними з Паріматч.