Двадцятирічна історія букмекерської контори Parimatch доводить: букмекер стежить за останніми тенденціями у спорті та беттінгу, невпинно впроваджуючи їх на своїй онлайн платформі. До 2020 року меню з більш ніж тисячею подій поповнилося ставками на кіберспорт, які тепер доступні на сайті БК і в мобільному додатку.

Не слід плутати кіберспорт і віртуальний спорт. Якщо у віртуальному спорті беттор ставить проти генератора випадкових чисел, то у киберспорті беруть участь справжні спортсмени. Команди реальних людей грають у відеоігри один проти одного, а беттор ставить на перемогу чи поразку одного з колективів.

Киберспортивні змагання – відмінний ринок для ставок. Його характеризують велика кількість випадків, насиченість подій, напружена обстановка в грі і незвичайні сюжети. Букмекери уважно відстежують гри топових команд і новачків, вибудовують прогнози і виставляють коефіцієнти, які здатні посперечатися з показниками класичних видів спорту.

Ставки на кіберспорт в Паріматч охоплюють всі знакові змагання в основних дисциплінах.

Типи змагання з кіберспорту

Як правило, великі кіберспортивні турніри міжнародні. Найбільш відомі турніри Electronic Sports League. В рамках ESPL кіберспортсмени розігрують чемпіонський титул в CS: GO, Dota 2, StarCraft, League of Legends і ін.

Ліга ESPL проводить:

Крім міжнародної кіберспортивної організації змагання проводять самі розробники ігор:

Відбір команд на турніри йде в системі національного відбору і кваліфікаційних раундів, де програв вибуває.

Всі турніри діляться на два класи:

Призові в мейджорі становлять десятки мільйонів доларів, а самі поєдинки збирають мільйони уболівальників.

Сьогодні в Паріматч можна поставити на League of Legends World Championship, Starcraft. Starleague, Counter-Strike. 99Liga, Starcraft 2. GSL, Dota 2. Red Star Cup, Counter-Strike. BLAST Premier і ін.

Особливості ставок на кіберспорт

Велика кількість турнірів різних рівнів – не єдина особливість, яка характеризує кіберспорт в беттінгу.

І найважливішою особливістю ставки на кіберспорт стає необхідність по-справжньому розбиратися в правилах тієї чи іншої дисципліни. Без розуміння ходу гри і стратегій перемоги беттор не зможе проводити аналітику і грамотно вибирати вид ставки. У той же час і букмекери не завжди можуть підібрати професійного аналітика, здатного вчасно виставити пропорційний коефіцієнт.

Види ставок на кіберспорт

Як і у будь-яких інших видах спорту, Паріматч передбачає для кіберспортивних дисциплін такі види ставок:

Результати в кіберспорті залежать від конкретної дисципліни, але можна виділити спільне:

Щоб прогнозувати статистику і основні результати бетторам необхідний детальний попередній аналіз.

Передматчева аналітика

Для зручності бетторов БК Parimatch оперативно публікує прогнози на майбутні кіберспортивні матчі і турніри в цілому, мотивує клієнтів складати власні прогнози за винагороду в разі точного передбачення, збирає статистику і результати матчів.

У прогнозах завжди враховують:

Враховується престиж турніру і розмір винагород, стабільність результатів команди. В онлайн ставках на кіберспорт варто пам’ятати про статистику:

Уникайте емоційних ставок, відстежуйте прогнози фахівців на сайті Паріматч і профільних форумах, контролюйте статистику своїх ставок на кіберспорт і ретельно вибирайте турнір і результат матчу.