Ставки на дартс набули неабиякої популярності за останнє десятиліття. Зараз вони захоплюючий вид спорту, на який можна робити ставки, з турнірами увесь рік. Розглянемо, як працюють матчі з дартсу, на що роблять ставки, які змагання дивитися в букмекерській конторі Parimatch.

Актуальність матчів з дартсу і ставок

Матч в дартс проходить за участю двох гравців, які по черзі кидають невеликий снаряд (дротик) по круговій мішені, прикріпленої до стіни. Кругла пробкова дошка розділена на зони з відповідними точками, позначеними від 1 до 20. Дошка також позначається кільцем зовні, всередині і маленьким кільцем в середині всієї дошки, так званим «бичачим оком».

Національна асоціація дартсу була заснована у 1924 році, ввівши в дію стандартні правила і норми. Незабаром було засновано дуже успішний щорічний чемпіонат.

З великою кількістю спонсорів і увагою телевізійних компаній, в 70-80-х років прийшла перша хвиля дартс знаменитостей – Джон Лоу, Ерік Брістоу, Джок Вілсон, Боббі Джордж і Кіт Деллер.

У наш час ми стали свідками незвичайного панування Філа Тейлора, майстерності Майкла ван Гервена і появи Феллона Шерріка. Всі вони розбурхали натовп і підняли популярність дартсу в букмекерських компаніях.

Чемпіонати по дартсу

Спорт придбав глобальну привабливість, а найпопулярніший турнір – Чемпіонат світу PDC, який проходить в Різдво і Новий рік.

Наступний за привабливістю турнір після чемпіонату світу – Прем’єр-Ліга. Ця подія тільки за запрошеннями, яка проходить протягом декількох тижнів. Щотижня відібрані десять гравців змагаються в круговому турнірі, перш ніж чотири кращі гравці змагаються в нокаут-турнірі в кінці.

Список діючих змагань з дартсу:

У переважній більшості професійних турнірів з дартсу використовується скорингова система 501. Гравці змагаються один з одним, щоб знизити свій рахунок з 501 до нуля. Перший гравець, який зробив це, виграє «ногу».

Турніри з дартсу в основному слідують одному з двох форматів: ноги і сети. У змаганнях по сетах гравці повинні виграти певну кількість етапів (часто три), щоб взяти сет, а потім виграти кращий із зазначеної кількості сетів, щоб виграти матч.

У деяких турнірах існують додаткові вимоги до перемоги в матчі, такі як необхідність виграшу за двома чітким ногам або по сетах, або необхідність виграшу вирішального сету за двома чітким ногам в разі, якщо матч дійде до нього.

Види ставок на дартс

Поставити ставку на дартс у онлайн-букмекера Parimatch можна за кількома напрямками.

Який гравець вийде з певної ділянки жеребкування? Чи буде фініш з дев’яти дротиків в конкретному турнірі? Чи потраплять в яблучко?

Великі гроші припадають на ставки на переможця. Ви можете зробити ставку на гравця, який виграє конкретний матч або замість цього зробити кілька ставок на декількох гравців в турнірі. При такій ставці вам потрібно, щоб всі гравці виграли свої матчі.

Є ставки на сет або гандикап. Скажімо, Майкл ван Гервен обіграє Гері Андерсона в фіналі чемпіонату світу. Можна поставити на фінал 7-4 або 7-5, де у вас буде більше шансів, ніж просто зробити ставку на ван Гервен.

Ставка на гандикап хороша, якщо фаворит виграє з великим відривом або, навпаки, невдаха перевершить очікування.

Ставки на матч – цей метод досить зрозумілий і включає в себе ставки, які робляться на те, хто буде переможцем матчу. Це включає в себе ставки на фінальний рахунок або на різні етапи матчу. Прикладом ставки на остаточний рахунок є ставка на 180, яка представляє собою максимальну кількість очок з 3 дротиками протягом одного матчу.

Загальний рахунок 180. 180 – це максимальна кількість очок, яку гравець може отримати за допомогою трьох дротиків. Дана ставка включає в себе, скільки максимумів, тобто 180, буде кинуто.

У букмекерській компанії Parimatch можна зробити ставки по лініях:

Передматчева аналітика, тактика і стратегія ставок на дартс

Планування важливе при оцінці гравців в дартс. Дартс – це вид спорту з високою маржею, часто дозволяє невдасі здобути перемогу. У пошуках ставки важливо довіряти формі гравця в конкретному турнірі, а не його результатами по рейтингах або перемогам в турнірі.

Гравці також повинні враховувати тривалість матчу. Наприклад, багато турніри європейського туру проходять у вихідні дні, причому більшість ігор – це гонки на шість етапів; такий короткий формат – прекрасна можливість для невдах отримати перемогу.

Статистика не обманює. Це варто враховувати на більш деталізованих ринках, таких як 180 очок. Поширена помилка полягає в тому, що кращі гравці потрапляють 60-ку кращих частіше, ніж гравці з більш низьким рейтингом. Ймовірно, найкращий гравець, Філ «The Power» Тейлор – часто вибирав 19-е місце після двох кидків по 60-м. Коли гравець настільки комфортно опускається на 19-й сектор в кидку, 180 можуть стати рідкістю.

Слід пам’ятати, що той, хто регулярно досягає високих фінішних висот в три дротика, буде боротися за перемогу в будь-якому матчі. Не менш важливо аналізувати і відсоток відсіювання гравців – по суті, як часто вони досягають результату, необхідного для перемоги у матчі, коли у них є така можливість.

Аналіз гравців перед початком турніру допоможе скласти образ того, як буде розвиватися партія. Розпис, обнулення, результат – деталі, які стануть у нагоді пізніше. Стратегія ставок на дартс включає в себе вивчення правил і популярних тактик у гравців. Любитель може сподіватися на удачу, професіонал – буде покладатися на статистику і досвід попередніх турнірів.

Не варто недооцінювати важливість кожного кидка. Дартс – це гра, де важливо підраховувати кожен з потенційних результатів матчу, щоб прийти до успіху в ставках.