У букмекерській конторі Parimatch гравцям доступні ставки на крикет. Обмежень по змаганнях немає, тому можна вільно вибирати змагання і лігу. Під час підготовки до матчу потрібно враховувати декілька аспектів: формат турніру, досвід і результати учасників, особливості правил. Вивчимо в деталях, як зробити ставку на крикет, підібрати стратегію і визначити фаворитів.

Популярність ставок на крикет

Крикет – друга за популярністю спортивна дисципліна у світі, і дає середньостатистичному гравцеві 365 днів у році для того, щоб робити ставки. Щорічно проводяться десятки змагань по всьому світу, що відкриває безмежні можливості для відстеження складів як по окремим країнам, так і на міжнародній арені.

Змагання з крикету

Кубок світу ICC проходить раз на чотири роки. Це одна з найпрестижніших і відвідуваних спортивних подій у світі. Всього в турнірі беруть участь 14 команд, які діляться на дві групи по сім. Турнір включає етап ліги, чвертьфінал, півфінал і фінал.

Міжнародний чемпіонат найкоротшого формату по крикету – Т20. Чемпіонат світу Т20 зазвичай проводиться кожні два роки і ділиться на три етапи:

Другий за значущістю для чемпіонату світу ICC – Трофей чемпіонів. У змаганні беруть участь вісім кращих команд, розділених на дві групи. По суті це скорочена версія Кубка світу, в якій команда не може дозволити собі програти більше однієї гри на груповому етапі.

Ashes є довгострокове суперництво між двома гігантами крикету – Англією та Австралією. Це серія з п’яти тестових матчів, які проводяться не рідше одного разу на чотири роки і по черзі приймаються двома країнами.

Індійська прем’єр-ліга – проходить у форматі турніру T20. Беруть участь вісім міських франшиз, які представляють собою суміш гравців міжнародного і внутрішнього рівня. Змагання триває майже два місяці. Включає в себе:

У каталозі букмекера Parimatch можна знайти ще більше змагань, щоб ставити на крикет:

Види ставок на крикет

Поширена форма ставок на крикет – ставка на матч. Це проста ставка, так як потрібно вибирати тільки з трьох випадків:

Ставка на один день актуальна, коли беттор може зробити прогноз на завершення матчу в цей день.

Ще одна проста ставка на матч по крикету – ставка внічию.

Отримати виграш можна і правильно передбачивши кількість пробіжок, які будуть здійснені в першому ж іннінгу матчу.

Топ боулер – це лінія ставок на конкретних гравців. Тут вибирають який гравець візьме найбільшу кількість виграшів під час матчу або серії.

Переможець серії – ще одна популярна ставка в крикеті. Замість того, щоб зіграти один матч, команди часто грають кілька ігор поспіль. Роблячи ставку на переможця серії, беттор вибирає яка з двох команд вийде на перше місце в серії.

Ставки в форматі більше / менше – актуальні в крикеті. Ця ставка починається з того, що букмекер Parimatch виставляє загальний рахунок, який буде у команди до кінця матчу або серії. Завдання беттера вирішити чи отримає команда більше або менше очок.

Передматчева аналітика

Перед початком турніру або матчу корисно ознайомитися з прогнозами від аналітиків і букмекерів. У БК Parimatch аналіз кожного великого змагання доступний безкоштовно. Як правило, програма турніру стає відома ще до початку змагання, тому у беттера є час підготуватися.

Тактика і стратегія

Починаючи робити ставки на крикет необхідно розуміти базові правила і формати матчів. Правильний вибір початкового турніру збільшує шанси отримати виграш.

Вибирайте турніри, які відомі в усьому світі, а не ті, які визнані тільки в конкретних регіонах. Повністю проаналізуйте майбутню гру, перш ніж розміщувати гроші.

Обмежте свої ставки. У крикет грає дуже багато команд – тільки Міжнародна рада з крикету налічує 105 членів. Гарною відправною точкою може бути відстеження місцевих змагань. Наприклад, в Індійській прем’єр-лізі налічується десять команд. На той час, як завершується раундовий етап ліги, на матчі нокаутів виходять тільки чотири півфіналісти, кожен з яких на той час буде добре відомий гравцеві.

Крикет – спорт, у якому кожна гра розвивається дуже швидко. Тому передматчеві ставки можуть бути складніше, ніж їх аналоги в реальному часі. Букмекер Parimatch дозволяє не тільки розміщувати live-ставки, але і дивитися прямі трансляції змагань. Основна умова для Live розділу – реєстрація і поповнення рахунку.

Ставки на результат серії складніші для новачків, тому іноді вигідніше зробити ставку на переможця окремої гри. Перемога дуже часто залежить від того який вид ставки вибрав беттер.