Шанувальники боксу оцінять переваги букмекерської контори Паріматч: об’ємна розпис ліній і розгорнуте портфоліо майбутніх боїв, право попередньої або «живої» ставки на бокс, мобільний беттинг і контрольоване виведення коштів.

У БК радо вітають азартних бетторів, які вважають за краще силові види спорту.

Ставки на бокс приймаються століттями. Чоловіки і жінки, які виступають на рингу, підбадьорюють своїх фанатів і підігрівають їх увагу. Численні міжнародні організації регулярно проводять бої досвідчених спортсменів і зухвалих новачків. Бетторам не важко підібрати поєдинок і зробити ставку на фаворита.

Топові бої іменитих боксерів збирають багатомільйонну аудиторію і високі коефіцієнти букмекерів. Виграш улюбленого спортсмена дозволить відчути азарт і радість від вірного прогнозу, отримати реальні великі виграші і поставити на бокс у новій ваговій категорії або версії чемпіонського пояса.

Боксерські чемпіонати і міжнародні організації

Бокс є олімпійським видом спорту, але міжнародні змагання не обмежуються Олімпіадою. Регулярно проводяться:

Чемпіонати та індивідуальні поєдинки проводять 5 найбільших організацій. Кожна з них вручає переможцям у різних вагових категоріях чемпіонський пояс. Боксер має право виступати у змаганнях кожної організації, отримувати і утримувати її титули. Абсолютний чемпіон повинен мати пояси WBO, WBA, WBC і IBF.

Ще одна організація з меншим рівнем значущості, але все ж авторитетна – IBO. Її рейтинг боксерів вираховується за допомогою автоматизованої системи. У числі чемпіонів за версією IBO Володимир Кличко, Томас Хірнс, Леннокс Льюїс, Тайсон Ф’юрі, Флойд Мейвезер.

Ще раз підкреслимо, що чемпіонське звання присвоюється відповідно до вагової категорії. На даний момент їх 17. Бої проводяться між спортсменами однакової вагової категорії.

Особливості ставок на бокс

Ставки на бокс мають специфічні риси:

Підходьте до ставки на бокс виважено, враховуйте правила букмекерської контори, вибирайте вид ставки відповідно до рекомендацій експертів.

Види ставок на бокс

Букмекерська контора Parimatch приймає ставки до матчу і під час бою. У попередніх ставках представлені одиночні і складові – експреси і системи. Live формат винесено у окреме меню, що дозволяє відстежувати майбутні бої з «живими» ставками.

Відзначимо, крім ставок на фактичні заплановані події, Паріматч приймає ставки на можливі бої і спеціальні ставки (гіпотетичні дати бою, можливі суперники, переходи в іншу вагову категорію).

Серед класичних результатів у доматчі та live виділимо:

Чим досвідченіші та більш поважні боксери виступатимуть на рингу, тим більше буде специфічних результатів у лінії.

Паріматч регулярно публікує прогнози фахівців, які в тому числі радять вид ставки. Прогнози гранично важливі для визначення можливого результату бою і формування ставки.

Передматчева аналітика в боксі

Бокс доволі непередбачуваний, навіть фаворит може програти бій. Це стане несподіванкою для непідготовленого беттора, але гравець з досвідом обов’язково проведе аналіз та оцінить найважливіші фактори:

До цих аналітичних данних можна додати загальну статистику боїв:

Вибирайте боксерський поєдинок у базі Паріматч на основі аналізу та рекомендацій. Керуйтеся правилами букмекера і удосконалюйте свої вміння у ставках на бокс.