Ставки на спорт не обмежуються футболом, тенісом і баскетболом. До 2020 року букмекерська контора Паріматч розширила горизонти азартних бетторов за допомогою різноманітних ринків і широкої розпису ліній. У лайв меню букмекера щодня представлено більше тисячі подій. Яскравим представником спортивних дисциплін Паріматч, які викликають значний інтерес, є більярд і його різновид – снукер.

Сьогодні, щоб насолодитися більярдом, зовсім необов’язково купувати більярдний стіл або вступати в більярдний клуб з обов’язковими щомісячними внесками. Онлайн букмекер Паріматч пропонує стежити за грою і ставити на переможця прямо тут і зараз.

По всьому світу більярд налічує мільйони шанувальників. Тільки в США число його прихильників перевалила за 20 мільйонів. Спорт вважається елітарним і вміння грати в більярд або хоча б розбиратися в його правилах вважається хорошим тоном. Приєднатися до клубу допоможуть і ставки на переможця або тотал матчів в топових змаганнях, представлених в Parimatch.

Більярдні чемпіонати світу

Найбільш відомі різновиди більярда в світі – російський, карамболь (французький), снукер і пул. Снукер частіше представлений в Європі, Британії та Китаї, пул – в Сполучених Штатах Америки. У кожному виді проводяться змагання національного і міжнародного масштабу. Найбільш складними і напруженими вважаються чемпіонати зі снукеру:

Всі ці турніри вважаються рейтинговими і безпосередньо позначаються на кар’єрі бильярдиста. Проходять і запрошення турніри:

Любителі також можуть позмагатися в грі на чемпіонаті світу, Європи та Азії.

Одразу після анонса майбутнього турніру букмекер Паріматч вносить змагання в меню попередніх ставок. Коли починається турнір – в live лінію.

Види ставок на більярд

У Паріматч виділяються декілька видів ставок на основі їх формату і варіантів результату.

Передматчеві ставки – одиночний ординар, експрес (складова ставка з мінімум 3 ординарій), система (ставка з мінімум 3 експресів). Такі ставки підійдуть для довгострокових прогнозів, коли беттор максимально впевнений в результаті чемпіонату або гри.

Live ставки популярні в більярді, тому що дозволяють стежити за поточною грою, відзначати ключові моменти і зміну лідера, коригувати вгаданий результат і суму ставки для постійно мінливих коефіцієнтів.

У Parimatch беттор вправі поставити на такі результати:

Додатково запропоновані ставки на точний рахунок кожної партії або індивідуальний тотал з форою.

Кожен вид ставки має свої особливості, обумовлені підходом букмекерів і особливостями гри.

Особливості ставок на більярд

Правила більярду визначають унікальні риси ставок:

Букмекери встановлюють високі ліміти ставки і гідні коефіцієнти на всі види змагань. Скористатися вигідними пропозиціями з успіхом допоможе аналітична підготовка до ставки.

Передматчева аналітика

Деякі експерти вважають, що часом перемогу в більярдному матчі або чемпіонаті обумовлює удача гравця. Навіть маститі більярдисти не застраховані від випадкових помилок і сумнівною тактики.

Щоб мінімізувати ризики перед ставкою беттор повинен дослідити:

Статистика по турнірах і індивідуальними показниками гравців дозволяє зробити декілька загальних рекомендацій для бетторов, які будуть ставити на більярд:

Не поспішайте зі ставкою і уважно перегляньте попередні ігри спортсмена, складіть чітке уявлення про його переваги та недоліки. Також на допомогу прийдуть експертні прогнози Паріматч і статистика чемпіонатів на сайті БК.

Більярд дозволить урізноманітнити ваші ставки, а БК Паріматч дасть можливість виграти більше завдяки конкурентним коефіцієнтами.