Пляжний волейбол досить молода спортивна дисципліна, але має шанувальників по всьому світу. Пляжний волейбол – олімпійська дисципліна спорту, що підвищує популярність у гравців.

Розглянемо більш детально як робити ставки на пляжний волейбол, у чому відмінності зі звичайним волейболом і як побудувати стратегію ставок.

Популярність ставок на пляжний волейбол

Великий буст популярності пляжного волейболу принесло включення в олімпійські види спорту. Міжнародні та локальні змагання проходять більшу частину року, тож гравець може поставити на пляжний волейбол. У букмекерській конторі Parimatch у гравців є доступ не тільки до передматчевих, а й live ставок, а також перегляду прямих трансляцій.

Це популярний спорт у країнах, де погода досить сприятлива для проведення ігор більшу частину року. Змагання розбиваються на міжнародний, національний та регіональний рівні, тому не дивно, що існує безліч різних турнірів по всьому світу в різні сезони.

Різновиди змагань

Пляжний волейбол залежить від погоди. Тому порівняно з іншими видами спорту, цей володіє меншим числом міжнародних чемпіонатів, і більше зосереджений на місцевих турнірах.

Чемпіонат світу з пляжного волейболу проводиться кожні два роки, при цьому чоловічі та жіночі турніри проходять одночасно.

Кожні чотири роки на Олімпіаді спорт отримує більшу частину своєї світової слави. Є тільки одне чоловіче і одне жіноче змагання. Країни можуть послати на Олімпіаду більше однієї команди.

Світовий турнір з пляжного волейболу FIVB Beach Volleyball SWATCH. Він почався в 1989 році як змагання між Бразилією, Японією та Італією. Зараз це масштабний чемпіонат, що включає вісім турнірів, 51 країну-учасницю 1500 зареєстрованих спортсменів.

Особливості та види ставок

Пляжний волейбол відрізняється від волейболу в залах, і, перш ніж робити ставки на пляжний волейбол, варто їх розглянути. Відмінності з точки зору азартного гравця:

Головна відмінність – у пляжному волейболі немає «довгої гри».

Зробити ставку на пляжний волейбол можна у декількох напрямках. Букмекерська компанія Parimatch включає в список – фору, тотал, різницю, сет і так далі.

Найпопулярніша ставка – на переможця. Команда, яка отримає вирішальне очко або зрівняє рахунок – принесе беттерові виграш.

Можна зробити ставку на гандикап. Він використовується в спортивних ставках для вирівнювання коефіцієнтів в однобічній грі.

Можна зробити ставку на загальну кількість очок. Тут Беттер пророкує, скільки очок буде набрано за час гри. Пам’ятайте – в пляжному волейболі гра проходить тільки до трьох сетів.

Можна зробити ставку на правильний рахунок матчу з точки зору сетів. У пляжному волейболі рахунок буде від 2-0 до 2-1.

Також можна зробити ставку на те, яка команда виграє індивідуальні сети в волейболі. Це відмінна ставка, якщо ви не впевнені, хто виграє гру, але у вас є тверде уявлення про те, хто може зайняти перше місце в сеті.

Передматчева аналітика

Цей вид спорту вимагає ретельної підготовки, для того щоб робити успішні ставки. Ознайомитися з прогнозами на змагання або матчі можна в букмекерській конторі Parimatch.

При зборі інформації потрібно враховувати декілька параметрів:

Збір інформації не єдина умова перемоги. Часом передбачити результат матчу буває складно; але варто пам’ятати, що перемога чи поразка – це досвід, який допоможе робити більш точні прогнози в майбутньому.

Тактика і стратегія ставок

При укладанні передматчевих ставок існує цілий ряд статистичних даних, які можна використовувати для оцінки шансів обох команд. Напередодні змагань необхідно враховувати рейтинги FIVB. Вивчення форми також важливий спосіб визначення фаворита гри. Травми, хвороби, вік – все це впливає на те в якому темпі можуть проходити матчі.

Однією з найбільш прибуткових стратегій є ставка на більш високі коефіцієнти, тобто на аутсайдерів.

Пляжний волейбол – один з небагатьох видів спорту, де ставки в реальному часі, особливо корисні. Навіть найсильніші команди можуть втратити темп і відкрити можливість для ставки на переможця сету.