Різноманітність спортивних подій, відкритих для ставки в букмекерській конторі Parimatch, залучає нових клієнтів, а постійним користувачам допомагає урізноманітнити ставки. Уже 20 років букмекер удосконалює сервіс і розвиває ринки ставок. Одним з них став баскетбол.

До 2020 року баскетбол вийшов на трансляції в 215 країнах світу. Найбільш популярні турніри – NBA, Чемпіонат світу, Олімпійські ігри – довели, що баскетбол затребуваний не тільки в США, але і в Південній Америці, Європі та Азії.

Всупереч поширеній думці, баскетбол – не прерогатива Сполучених Штатів. Гравці з Аргентини, Югославії, Німеччині та Іспанії впевнено конкурують з американськими баскетболістами і підігрівають інтерес уболівальників.

У минулому сезоні в NBA брали участь спортсмени з 38 країн і багато хто з них домоглися видатних титулів. Янніс Адетокунбо став найціннішим гравцем, Руді Гобер – кращим в обороні, Лука Дончіч – найперспективніший новачок, а найбільш прогресивний баскетболіст – Паскаль Сіака.

Така інтернаціональність в баскетболі приваблює фанатів. Динаміка, висока техніка гри і часті зустрічі команд стають базисом для успішної ставки.

У БК Паріматч шанувальники гри зможуть поставити на топові чемпіонати, національні ліги і товариські матчі з баскетболу.

Типи баскетбольних чемпіонатів

Вибираючи подія зі світу баскетболу для ставки, беттор повинен вміло орієнтуватися в численних баскетбольних змаганнях. Кожне з них має свій регламент, правила і обмеження, особливу турнірну сітку.

Виділимо декілька типів чемпіонатів з баскетболу:

У меню спортивних подій Паріматч баскетбольний вболівальник знайде поточні і майбутні матчі України, Європи та світу. Ігри регулярно з’являються в live лінії. Крім того, букмекер відкрив ставки на кібер-баскетбол, привабливий для молоді, і віртуальний баскетбол.

Особливості ставок на баскетбол

Статистика світових і національних чемпіонатів задає специфіку онлайн ставки на баскетбол, яку враховують букмекери:

як рівно можливих подій для ставки виступають фори і тотал. Саме вони максимально підходять для великої ставки. Перспективні та інші рівноймовірні результати;

Продумуйте ставки на баскетбол заздалегідь. Порівнюйте коефіцієнти на матчі у різних букмекерів і аналізуйте запропоновану розпис і види ставок.

Види ставок на баскетбол

Клієнти БК Parimatch самостійно обирають вид ставки і результат події, ґрунтуючись на статистиці попередніх успішних ставок, особисті уподобання чи прогнозах експертів.

На базі БК бетторам відкриті попередні ставки:

Найбільш азартні беттори можуть укладати live ставки. Вони проходять під час гри. Залежно від ситуації на полі букмекер коригує коефіцієнти, завдання беттора – швидко відреагувати і зробити ставку на оптимальний коефіцієнт найбільш ймовірного результату.

Розпис ліній на більшість подій включає коефіцієнти на:

Існують і додаткові ринки. Наприклад, на переможця чемпіонату, найкращого гравця в рамках національної ліги або окремого матчу, «дуель гравців».

Вивчайте лінію ставок і прогнози, щоб вибрати вигідний коефіцієнт на результативний результат.

Передматчева аналітика

Parimatch пропонує кілька інструментів, які значно спростять складання прогнозу на баскетбол:

Склавши загальне уявлення про потенційний кінець матчу, беттор може звірити його з оцінкою професійних аналітиків і вибрати найбільш точний результат.

Зробити ставку вигідною допоможуть рекомендації:

Дотримуйтесь також загальних рекомендацій Паріматч в спортивних ставках. Контролюйте суми ставки, дотримання правил букмекерської контори і власний настрій. Використовуйте всі доступні види ставок з оглядкою на бюджет і статистику. Керуйтеся здоровим глуздом і отримуйте нові виграші за баскетбольні ставки.