Бейсбол – популярний вид спорту в Америці. Однак і за межами Сполучених Штатів перебувають шанувальники і гравці, які розвивають місцеві ліги. У букмекерській конторі Parimatch доступні ставки на бейсбол в різних дивізіонах і лігах. Передматчеві ставки, live-ставки, прямі трансляції і багато іншого – гравці можуть вибирати як саме ставити на улюблений вид спорту.

Популярність бейсбольних ставок

Інтерес до бейсбольних ставками у міжнародної спільноти ґрунтується на непередбачуваності кожного матчу. Ставки на бейсбол можуть бути складними через декількох змінних, які сприяють непередбачуваності цього виду спорту. Успішні ставки вимагають старанності і великої кількості досліджень. Хоча бейсбол надає більше можливостей для ставок, в порівнянні з іншими видами спорту, у зв’язку з більш тривалим сезоном, розстановка сил змінюється щодня.

Типи бейсбольних чемпіонатів

Вища бейсбольна ліга (MLB) – збирає 30 команд з Америки і Канади. Учасники діляться на дві ліги – Національну і Американську. Ліга, у свою чергу, ділиться на регіональні дивізіони – Східний, Центральний і Західний.

Дивізіон складається з п’яти команд. Кожен склад грає з іншими в дивізіоні в цілому 19 разів. Крім того, команди грають домашню серію і гостьову проти 10 інших команд в їх лізі. У послесезонном матчі, плей-офф, 3 дивізійних чемпіона і 3 найсильніші команди, які посіли друге місце, зустрічаються в нокаут-турнірі. Це визначає чемпіонів Національної та Американської ліг.

Ліга професійного бейсболу (NPB) «Ніппон» – складається з двох ліг, Центральної і Тихоокеанської. У кожній лізі бере участь шість команд. Крім основної ліги, професійний бейсбольний сезон Nippon проходить з кінця березня або початку квітня до кінця вересня або початку жовтня, коли починається плей-офф.

Види ставок на бейсбол

З огляду на особливості регулярного сезону, найбільше уваги отримує ставка на переможця гри. Так як деякі команди набагато краще за інших, коефіцієнти на переможця можуть сильно варіюватися. Наприклад, при ставці на великого фаворита нерідко доводиться поставити -300 коефіцієнтів (це означає, що для виграшу $ 100 доведеться поставити $ 300).

5-іннінговая лінія (фора) – це ставка, яка використовує рахунок після п’яти інінгів для визначення переможця, а не остаточний рахунок. Вона аналогічна ставками на першу половину футбольного або баскетбольного матчу. Коефіцієнти на 5-іннінговой лінії зазвичай дуже схожі на звичайні коефіцієнти грошової лінії. Тотал – ставки на те, чи буде загальний рахунок гри більше або менше заздалегідь встановленої кількості збігів.

Ран дуже схожа на ставку спред в футболі чи баскетболі. У бейсболі ран майже завжди складає -1,5 або -2,5, що означає, що фаворит повинен виграти з коефіцієнтом 2 або 3.

Передматчева аналітика

Для того, щоб оплачувати ставки на бейсбол в букмекерській компанії Parimatch знадобиться реєстрація і базове знання правил гри. У тому, щоб орієнтуватися в майбутніх іграх сезону допоможе передматчева аналітика, яку часто можна знайти в БК Parimatch.

Не має значення стадіон, на якому пройде матч, проте має значення команди і їх результат в сезоні. У бейсболі виграш чи програш чимало залежить від того, наскільки командам пощастило з ротацією в дивізіоні. Нерідко аутсайдер за підсумками сезону виграє матч у плей-офф.

Різниця в стратегіях команд нерідко призводить до хорошого старту на початку сезону, і нищівної поразки в кінці. Варто враховувати, що в кожному сезоні проходять сотні ігор і команди адаптуються до нових умов.

Тактика і стратегія ставок на бейсбол

Досвідчені Беттери знають, що ставки на фаворитів не завжди кращий підхід. Популярні команди на зразок Red Sox, Yankees, Cubs і Dodgers завжди будуть отримувати підвищені коефіцієнти, тому що пересічний гравець буде робити на них ставки незалежно від того, чи будуть вони -150, -180 або -200.

Оскільки команди всередині дивізіону грають один з одним набагато частіше, це вирівнює ігрове поле, що неминуче приносить користь аутсайдерам. З 2005 року всі невдахи в дивізійних іграх втратили всього 16.4 одиниць, в той час як лідери в іграх поза дивізіону втратили вражаючі 587.8 одиниць.

Управління фінансами є одним з найважливіших факторів довгострокового успіху. Не варто робити ставки більше 1% -5% від банк-ролу за одну гру. Це означає, що якщо ви почнете з банкролла в $ 100, ви ставите $ 3 за гру. Завжди будуть злети і падіння, але якщо ви залишитеся дисциплінованим в управлінні своїм банкроллом, це не тільки вбереже вас від великих програшів, але і допоможе відновити банкролл в довгостроковій перспективі.

Результат матчу не завжди актуальний. Нерідко результат за підсумками перших п’яти інінгів куди важливіше і вигідніше за ставками. У такому випадку навіть якщо перемога дістанеться іншій команді – беттер все одно отримає свій виграш.

Термінологія

Розуміння ігровий термінології також допоможе в ставках. Розглянемо ходові терміни, які можна зустріти в букмекерській компанії Parimatch: