Формула-1 і NASCAR – гоночні змагання, які мають прихильників по всьому світу. Але, зокрема, автоспорт – це популярний вид спорту в букмекерській конторі Parimatch. Розглянемо детальніше, як робити ставки на мотоспорт, цікаві змагання, особливість оцінки ставок і способи підготуватися до заїздів.

Актуальність авто-мотоперегонів і ставок

Якщо ви любите змагання на пересіченій місцевості на ралійних автомобілях і мотоциклах, або високотехнологічні, передові гоночні арени Формули 1, то ставки на автоспорт пропонують відмінні можливості для виграшу, цікаві спортивні стратегії і багато іншого.

Популярність авто-мотоспорту складно переоцінити. Кожен заїзд тримає глядачів і беттерів в напрузі – авто-мотоспорт не тільки цікавий, але і небезпечний вид спорту.

види змагань

Є декілька значних гоночних серій, які викликають інтерес до ставок у Беттери БК Parimatch.

Формула-1 (F1) – це вищий клас автогонок, регульований Міжнародною автомобільною федерацією (FIA). Чемпіонат світу Формули-1 – одне з головних гоночних змагань у всьому світі. Результати кожної гонки оцінюються за бальною системою для визначення чемпіона для гонщиків і для конструкторів.

Національна асоціація гонок на серійних автомобілях (NASCAR) – управляється американської гоночної компанією. Вона проводить три турніри:

NASCAR контролює більше 1500 гонок на більш ніж 100 трасах в 39 штатах США і Канаді, а також гонки на трасах в Японії, Мексиці та Австралії.

MotoGP – провідний чемпіонат світу з мотоперегонів, що складається з 19 гоночних серій. Найдосвідченіші гонщики світу шикуються в сітку на мотоциклах:

MotoGP був заснований FIM як чемпіонат світу в 1949 році. Це найстаріший чемпіонат світу з мотоспорту, що складається з трьох гоночних класів, які виходять на трасу в вихідні дні типового Гран-прі. У даний час чемпіонат розділений на три класи: MotoGP, Moto2 і Moto3.

Indy Racing League – американська ліга для гонок на автомобілях Indy. Організація має чотири гоночні серії: першу серію IndyCar з головною подією Індіанаполіса 500, а також розвивається серію Indy Lights, чемпіонат Pro Mazda і національний чемпіонат USA F2000. IndyCar визнаний організацією-членом FIA через ACCUS.

Чемпіонат світу з ралі (WRC) – це серія ралійних змагань, організованих FIA. Чемпіонат світу серед водіїв і чемпіонат світу серед виробників є окремими чемпіонатами, але засновані вони на одній і тій же системі балів. У даний час серія складається з 14 триденних змагань, що проходять на поверхнях від гравію і асфальту до снігу і льоду. Кожне ралі розбите на 15-25 спеціальних етапів, які проводяться за закритими дорогах в цілодобовому режимі.

Види ставок на авто-мотоспорт

В автоперегонах основна увага приділяється як набраними очками, так і переможцям і фінішним позиціях. Особливо це стосується Формули-1, де окуляри, набрані під час гонок, мають велике значення. Взагалі кажучи, автогонки зосереджені на колах, дистанції, часу, технічних аспектах, лідерських раундах.

Наскільки важливий кожен з цих аспектів буде залежати від того, за яким видом автоспорту ви стежите. Наприклад, з Формулою-1 більше ставок мають справу з тим, хто виграє наступну гонку, хто набере найбільшу кількість очок до чемпіонату, хто буде фінішувати в топ-10 і так далі.

Інші ринки можуть включати в себе технічні аспекти, такі як стратегії заправки, командні стратегії, кваліфікаційні та поул-позиції і інші цікаві поодинокі ставки.

Зробити ставку на гонки в букмекерській компанії Parimatch можна за наступними напрямками:

Онлайн букмекер Parimatch дозволяє дивитися трансляції заїздів на сайті. Крім того, Беттери можуть вибрати яка валюта буде використана для оплати ставки.

Передматчева аналітика

До того, як змагання почнеться необхідно ознайомитися з декількома даними. Який спортивний автомобіль використовується? Які позиції у гонщика і його команди? Яку позицію він займає на старті?

Важливо знати, як працює досвідчений водій на кожній трасі. Наприклад, Себастьян Феттель в Формула-1 тільки двічі виграв Гран-прі Великобританії, у той час як його результати на Гран-прі Японії гідні найвищих похвал.

Іноді водій гарний тільки настільки, наскільки хороша його машина. Технічні команди постійно працюють над удосконаленням машин.

Як уже згадувалося раніше, деякі водії краще працюють на деяких трасах, так і деякі автомобілі краще підходять для роботи на певних трасах.

Траса визначає яка стратегія буде використана кожною командою. Ознайомившись з інформацією перед початком заїзду, беттер зможе значно поліпшити результат у ставках.

Тактика і стратегія

Автогонка і мотогонка – багато в чому перетинаються, коли мова заходить про стратегії ставок. Любитель може покластися на випадок, а ось досвідчений Беттер спиратиметься на:

По-перше, важливо говорити про статистику, оскільки кожна гонка Формули-1, NASCAR або MotoGP – переважно ґрунтується на даних. На ставки на перегони можуть сильно вплинути деталі. Наявність знань про статистику фаворитів перегонів підвищить здатність вибирати правильного гонщика, на якого можна зробити ставку.

Перш ніж гонка почнеться варто зібрати докладну інформацію про майбутні гоночні траси і про те, який гонщик віддає перевагу цій трасі. Крім того, важливо знати недавню історію гонки і рекорди, які в даний час використовуються для того, щоб звузити шанси кожного гонщика.

Погода грає величезну роль в результаті автоспортивних гонок. Дощ нерідко призводить гоночним інцидентів. Не забувайте брати до уваги, які гонщики їздять краще у вологих або мінливих умовах. Виграти гоночний заїзд можна просто правильно визначивши погоду на вихідні.