Австралійський футбол – вид спорту, що  швидко розвивається та популярний в Австралії і за її межами. Це контактний спорт, частково схожий на американський футбол (регбі). Розберемо детальніше, як зробити в БК Parimatch ставку на австралійський футбол, з чого складається матч і як підготуватися до матчу.

Популярність австралійського футболу

В Австралії цей вид спорту проходить під прапором Австралійської футбольної ліги (AFL).

Серед беттерів букмекерської компанії Parimatch австралійський футбол користується великим попитом. Формат ставок, насиченість подіями в кожному матчі і видима непередбачуваність роблять ставки на AFL – втілення ідеї азартних ігор.

Основні змагання

AFL – змагання номер один з австралійського футболу. У AFL змагаються 18 складів. Регулярний сезон складається з 23 тижнів і 4-тижневої серії плей-офф. Сезон закінчується Гранд-фіналом. Ігри проводять щотижня з квітня по вересень.

Особливості та види ставок на австралійський футбол

Head to Head працюють як звичайні ставки на переможця. Беттери вибирають команду, яка виграє матч повністю. Оскільки австралійський футбол – це гра заснована на бігу, в ході гри можуть відбутися різкі перепади домінування. Ставки на перемогу можна робити покладаючись на загальну результативність складу в сезоні і в матчі.

Ставки на маржу в АФЛ користуються великою популярністю. Завдяки великій кількості одержуваних очок, маржа коливається від перемог на одне очко до більш десяти гольових ударів по воротах. Ставки в АФЛ часто посилаються на різницю в кількості голів між командами, навіть якщо це не точне число. Наприклад, виграш в 17 очок можна назвати виграшем в 3 голи, навіть якщо насправді 3 забитих голи – це 18 очок.

Ставка на лінію в точності відповідає ставці на різницю очок в хокеї або баскетболі. Команда фаворит буде віддавати очки, в той час як аутсайдер буде отримувати окуляри в спробі вирівняти коефіцієнти по обидва боки ринку.

Загальна кількість ігрових очок – ще одна популярна ставка на чемпіонат або змагання по австралійському футболу. Беттери ставлять на те з яким рахунком закінчиться футбольна гра, і чи буде ця сума більше або менше значення, зазначеного букмекерів Parimatch.

Передматчева аналітика

Перш ніж вливатися в ставки на австралійський футбол, гравець повинен зібрати для себе джерела з передматчевій аналітикою. Популярність футболу в Австралії дуже висока, тому проблем з тим, щоб знайти підходящі огляди не буде. Онлайн букмекер Parimatch також публікує передматчеві прогнози та огляди команд, щоб допомогти гравцям підготуватися до матчу.

Прочитати аналітику можна через офіційний або мобільний сайт букмекера.

Передматчева аналітика допомагає швидко ознайомитися з загальною інформацією про учасників, навіть якщо до цього беттер не знав нічого про команди.

Тактика і стратегія ставок

Характерна особливість австралійського футболу – місцеве суперництво і дербі. Майже половина команд в турнірі була створена в Мельбурні. Після багатьох років змагань сусідні райони і передмістя почали пристрасне суперництво один з одним.

Важливо знати стадіон, на якому гратиме команда, на яку ви хочете зробити ставку. На відміну від інших командних видів спорту за участю м’яча, в австралійському футболі існує значна різниця в розмірах деяких майданчиків команд з АФЛ. Тому деякі команди краще грають на менших майданчиках, а деякі є фахівцями на великих майданчиках. У той час як Мельбурн Крикет Граунд (Melbourne Cricket Ground) можна використовувати в кожному раунді регулярного сезону через кількість мельбурнських команд, інші стадіони не так добре відомі не австралійцям і можуть дати велику перевагу перед ставкою. В даному випадку оцінка стадіону трохи схожа на типи кортів для тенісу.

Через свою географії Австралія – ​ дуже вимогливий континент. Відстані між двома найближчими друг до друга містами можуть обчислюватися тисячами кілометрів. Деякі міста, де є команди AFL, настільки віддалені один від одного, що гравці дуже втомлюються після поїздок до них і назад. Навіть сильні команди можуть стати жертвами довгих поїздок.

Грамотно побудована стратегія ставок на футбол в Австралії – необхідний крок для того, щоб любитель став професіоналом. Можна покладатися на випадок і шанс, однак процедура ретельно підготовки дозволить більше і частіше отримувати виграші в БК Parimatch.

Режим ставок у букмекера Parimatch дуже гнучкий, що дозволяє користувачам вибирати яка валюта і сума піде в кожен купон зі ставками на австралійський футбол.