Спортивні змагання, представлені в БК, включають не тільки класичні для європейського вболівальника ринки, а й сучасні загальносвітові тренди в беттінг.

Так, американський футбол (АФ), названий шахами на поле, поступово виходить з суто американської парадигми. Сьогодні Міжнародна федерація американського футболу включає 64 країни з різних континентів. У 33 європейських країнах проходять національні ліги в цьому виді спорту, а також розігрується міжнародний кубок.

Вболівальники американського футболу активно коментують ігри, спостерігають за трансляціями, прогнозують переможців і ставлять на АФ. Цей вид спорту вкрай динамічний, непередбачуваний і спростовує міф – «цей футбол для тупих». Насправді він має складні правила, викладені на 300 сторінках. Розбиратися в ході гри і прогнозувати матчі можуть тільки розумні та уважні глядачі. Саме цим гра і зацікавлює: чим більше заглиблюєшся в перегляд, тим цікавіше стає гра.

Ставки на американський футбол відрізняються розгорнутими лініями і додатковими ринками. Букмекери виставляють високі коефіцієнти на матчі американської і європейських ліг, надихаючи бетторів звернути увагу на цей стильний вид спорту.

Популярні чемпіонати в американському футболі

З суміші правил регбі та футболу в Америці зародився новий спорт. Не дивно, що топові ліги по АФ проходять саме в США. Національна ліга там діє вже 100 років. Регулярний сезон NFL проходить щоосені, а національний чемпіон виявляється в Супербоул – фінал ліги.

У НФЛ представлені 32 професійні команди. Саме їх протистояння викликає найбільший інтерес у вболівальників. На офіційному сайті Parimatch беттори зможуть поставити на регулярний сезон і гри плей-офф NFL.

Додатковий інтерес викликає NCAA – американська ліга, яка проходить серед студентів. Ігри NCAA виявляють потенційних зірок професійного футболу і ставки на них також популярні.

Крім американських, проходять і інші чемпіонати:

Змагання з АФ в силу складних і цікавих правил викликають у букмекерів і бетторів стійкий інтерес. Ставки на американський футбол мають свої особливості.

Особливості ставок на АФ

Бетторам слід пам’ятати про такі фактори:

Специфіка допомагає беттору визначити, яка ставка оптимальна для конкретної події та результату.

Види ставок на американський футбол

На основі статистики та аналітики беттор сам вибирає найбільш вигідний вид ставки:

У БК Паріматч беттори знайдуть ординари, експреси і систему, лайв, широкий розпис ліній і статистику, необхідну для попереднього аналізу.

Передматчева аналітика

Американський футбол – гра, насичена подіями і несподіваними поворотами. Беттору у лайві варто ні на хвилину не відходити від екрану, тому що у будь-який момент ситуація на полі може змінитися.

Для попередньої або live ставки необхідно прогнозувати розвиток подій. У цьому беттору допоможуть:

Аналітику можна сформувати на основі даних соціальних мереж гравців, офіційного сайту футбольної ліги, статистики та результатів матчу, а також прогнозів експертів, наведених на сайті Parimatch.

Під час операції букмекерів варто враховувати, що безпрограшну стратегію на АФ ​​складно виробити: гра може змінитися за одну хвилину. Однак успішну ставку на американський футбол можна зробити, виходячи з рекомендацій:

Розумний і сильний квотербек з надійним нападом з більшою ймовірністю приведе команду до перемоги. Квотербек зі складнощами у прийнятті рішень уповільнить гру команди.

Придивіться до американського футболу. Ця яскрава гра з розгорнутою статистикою дозволить зробити цікаву і вигідну ставку при точному прогнозі та виборі гідного букмекера. У Parimatch ви знайдете десятки подій світу американського футболу, гідні коефіцієнти на тотали і фори та швидкі способи виведення виграшу.