Ставки на футбол

Букмекерська контора Parimatch – осередок ставок на спорт. У каталозі пропозицій компанії – традиційні види спорту, віртуальний спорт, кіберспорт, ставки на політику і розваги, онлайн казино. Зареєстровані гравці отримують бонуси і можуть брати участь в акціях. Розглянемо докладніше основні пропозиції букмекера, як почати грати і на що звернути увагу.

Про компанію

Заснована у 1994 році, БК Parimatch – великомасштабна міжнародна платформа, представлена ​​в більш ніж 10 країнах. В СНД – це один з популярних майданчиків зі ставками на спорт, live-ставками і прямими трансляціями спортивних змагань.

Букмекер нерідко виступає офіційним партнером спортивних і киберспортивних турнірів. Безпосередньо на сайті гравці можуть не тільки зробити ставку на спорт. Можна відстежувати статистику матчів, першим отримувати результати і на постійній основі отримувати передматчеву аналітику з більшості видів спорту.

Версії і додатки Parimatch

Ставки на спорт в БК доступні через офіційний сайт і в додатку для мобільних пристроїв. Завантажити Parimatch на телефон або планшет Android можна з сайту, а для пристроїв на iOS з iTunes.

У додатку гравцям доступні всі пропозиції і послуги з версії для настільних комп’ютерів. Єдина відмінність між версіями – адаптація дизайну меню і розташування категорій в додатку.

Ставки

Каталог видів спорту БК Parimatch включає в себе кілька типів спорту. До їх складу входять:

Всього гравці можуть вивчити 42 напрямки ставок і, після реєстрації, поставити ставку на будь-який з них. Онлайн тоталізатор включає в себе ставки до початку матчу і live-ставки. У першому випадку користувач може подивитися коефіцієнти на різні лінії, дізнатися про учасників, ознайомитися з передматчевій аналітикою. Зробити свій вибір і оплатити купон необхідно до початку події.

Live-ставки дозволяють вивчати лінії і зміна коефіцієнтів у прямому ефірі. На сайті Parimatch буде доступна пряма трансляція матчу. Це дозволить робити ставки під час перегляду матчу або події, а в деяких випадках і отримувати більш вигідні коефіцієнти.

У купоні можна збирати декілька типів ставок – ординар, експрес, система. Система дозволяє збільшувати нагороду за успішні ставки, якщо збирати кілька випадків в один купон.

Управління аккаунтом

Після реєстрації беттер отримує доступ до ігрового рахунку. В особистому кабінеті можна відстежувати поповнення рахунку, виведення коштів, активні і використані бонуси.

При створенні облікового запису користувачеві знадобиться вказати адресу електронної пошти або номер телефону і придумати пароль. Надалі для авторизації можна буде використовувати зазначені при реєстрації дані. Вхід до акаунту на сайті і в мобільному додатку ідентичний.

Користувач може змінити налаштування безпеки і заповнити профіль після входу в обліковий запис. Там же можна пройти верифікацію – завантаживши фото чи кольорову копію документів, що засвідчують особу. У майбутньому це дозволить виводити кошти з ігрового рахунку в будь-який момент.

Управління ігровим рахунком

Гравцям в Україні букмекерська компанія Parimatch пропонує десять платіжних методів для поповнення рахунку. Внести кошти можна за допомогою:

Здійснювати операції можна через Apple Pay і Google Pay, що буде зручно для гравців на мобільних пристроях. Зарахування грошей на ігровий рахунок відбувається миттєво, а з користувача не стягується комісія.

Виведення коштів з рахунку можливий тими ж платіжними методами. Відзначимо, що виводити гроші рекомендовано тим самим способом, яким рахунок поповнювався. Для того, щоб вивести кошти з БК Parimatch необхідно пройти верифікацію облікового запису.

Букмекер пропонує найкращий список платіжних операторів для кожного регіону, так що гравці можуть вибирати найбільш зручні способи для поповнення рахунку і виведення коштів.

Контакти

У будь-який момент гравці можуть зв’язатися з представниками букмекерської компанії Parimatch. Для цього можна використовувати:

Актуальні номери можна дізнатися у розділі «Контакти».

Технічна підтримка

Служба підтримки БК Parimatch працює цілодобово. Для того, щоб швидко отримати пораду або відповідь користувачам знадобиться детально описати проблему. Саме служба підтримки розглядає заявки на верифікацію акаунтів і виступає рефері в спірних питаннях.

Компанія надає свої послуги за ліцензією Curacao E-gaming License. Крім того, беттинг в Parimatch доступний і по локальними ліцензіями в Кіпрі, Білорусі, Казахстані.